Szkolenie dla osób wykorzystujących w badaniach zwierzęta doświadczalne

Wydział Biochemii Biofizyki i Biotechnologii organizuje szkolenie dla osób wykorzystujących w swoich badaniach zwierzęta doświadczalne. Program kursu jest zgodny z wymogami ustawy O ochronie zwierząt wykorzystywanych do celów naukowych lub edukacyjnych z dnia 15 stycznia 2015 roku i rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego w sprawie szkoleń, praktyk i staży dla osób wykonujących czynności związane z wykorzystywaniem zwierząt do celów naukowych lub edukacyjnych z dnia 5 maja 2015 roku.

Wykłady przeznaczone są dla osób planujących doświadczenia, wykonujących doświadczenia, uczestniczących w doświadczeniach, opiekunów zwierząt i osób przeprowadzających eutanazję zwierząt.

Kurs będzie się odbywał w cztery kolejne soboty, od 4 marca do 25 marca, między godziną 9.00 a 19.00 w budynku WBBiB przy ul. Gronostajowej 7. Koszt organizacji kursu pokrywany jest z dotacji KNOW, przyznanej Wydziałowi Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii – tym samym udział w szkoleniu jest bezpłatny. W kursie może wziąć udział nie więcej niż 80 osób.

Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o kontakt mailowy do dnia 23 lutego z prof. dr hab. Alicją Józkowicz: alicja.jozkowicz@uj.edu.pl

DO POBRANIA: harmonogram szkolenia w formacie pdf